Sisekujundus

Tellija ja temale pakutud sisekujundus on ainukordne ja kordumatu.  Võib eristada 3- allpool kirjeldatud lahendust kuid ka need võivad omavahel põimuda- täpselt nii nagu olemasolev olukord nõuab.

Kujunduslahenduse maksumus sõltub töö mahust. Kõige selgema ettekujutuse annab mulle objekti külastamine ja Teie soovidega tutvumine.

Ideaalis algab sisustuse terviklahenduse väljatöötamine hoone projektist. Sageli on tegemist ka renoveerimisega või juba viimistlusjärgus olevaehitisega. Sellisel juhul eelistan sisustuse lahenduste pakkumiseks tellijaga kohtuda objektil – nii saab kõik vajalik varakult ülemõõdetud ja ennast soovide ning ootustega silmast-silma kurssi viidud. Sisustuse projekteerimisel lihtsustab see valikuvõimalusi ja kiirendab valmimise aega.

Objektil kuuldust-nähtust lähtuvalt valmib sisustuslahenduse eskiisprojekt, mida koostöös muudame, vaatame ülematerjalid kuni jõuame sobiva lahenduseni.

Sisekujundus - Heidi Vilipõld - ruumikas.ee

Sisearhitektuurne lahendus on abiks renoveeritavate hoonete kaasajastamisel või uute ehitavate hoonete osalise sihtotstarbe muutmisel. Ruumide planeeringu mõningase muutmisega saab eluruum või ettevõte uue ja kaasaegsema ilme.  Kõik algab planeeringust- läbimõeldud planeeringuga on võimalik piiratud alale mahutada palju funktsioone. 

Sisekujunduslahendus – Kujunduslahendus renoveeritavatele hoonetele või uusehitistele. Olemasolevale ruumilahendusele materjalide, värvilahenduse ja valgusallikate valik. Mööbli projekteerimine ja soovituslik valik.

Sisekujunduse konsultatsioon – Konsultatsiooni käigus aitan valida olemasolevasse ruumi sobivat värvi, seinakatet, mööblit ja sisustuselemente.

    SAADA PÄRING