Konsultatsioon

Konsultatsioon on uue või renoveeritava hoone sisustamise nõustamine objektil kohapeal. Konsultatsioon võib toimuda ainult nn. nelja seina vahel sisustuse algusjärgus. Tihti on endal mõned mõtted olemas aga samas on ka kõhklused- sel juhul on mõistlik  ennem lõpplahenduse otsustamist sisekujundaja nõu ära kuulata.

Sisustuslahenduse nn. moraalne vananemine on väidetavalt 8 aastat. Seejärel inimene lihtsalt tüdineb ja vajab midagi uut. Samas tundub, et enamus sisustust on töiesti kasutuskõlblik kuid näiteks seinakate, värv , aknakatted, köögi tasapind vajaks värskendamist. Uue ja värske ilme saab ruumile suuri muudatusi tegemata.

Sisekujundus - Heidi Vilipõld - ruumikas.ee

Sisearhitektuurne lahendus on abiks renoveeritavate hoonete kaasajastamisel või uute ehitavate hoonete osalise sihtotstarbe muutmisel. Ruumide planeeringu mõningase muutmisega saab eluruum või ettevõte uue ja kaasaegsema ilme.  Kõik algab planeeringust- läbimõeldud planeeringuga on võimalik piiratud alale mahutada palju funktsioone. 

Sisekujunduslahendus – Kujunduslahendus renoveeritavatele hoonetele või uusehitistele. Olemasolevale ruumilahendusele materjalide, värvilahenduse ja valgusallikate valik. Mööbli projekteerimine ja soovituslik valik.

Sisekujunduse konsultatsioon – Konsultatsiooni käigus aitan valida olemasolevasse ruumi sobivat värvi, seinakatet, mööblit ja sisustuselemente.

    SAADA PÄRING